producent medali MEDALE ODLEWANE MEDALE METALOWE MEDALE AKRYLOWE MEDALE DREWNIANE

Medale z pleksi

Ciekawy efekt wizualny, jakim zaskakują medale z pleksi jest zasługą właściwości materiału wykorzystywanego w produkcji. Wykonujemy przedmioty z wykorzystaniem surowca kolorowego o różnej skali transparentności, a także całkowicie przezroczyste egzemplarze z efektownymi żłobieniami. Świetnie na tym materiale prezentuje się grawer prawostronny, gdyż zapewnia bardzo dobrą widoczność i nadaje głębi grafice i napisom.

Okolicznościowe medale z pleksi są dobrym rozwiązaniem w szczególności przy różnego rodzaju uroczystościach dziecięcych. Materiał jest lekki, dzięki czemu nawet gdy pamiątka upadnie maluchowi na stopę nie dojdzie do zranienia. Ponadto surowiec pozawala na stworzenie bardzo finezyjnych kształtów oraz zastosowanie ciekawych kolorów. Produkty wykonujemy na zamówienie po uprzednim uzgodnieniu wyglądu, treści i grafiki graweru oraz ilości sztuk.

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.

Informacje kontaktowe

Biuro

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Motis
Al. Kościuszki 18/20, 42-200 Częstochowa (województwo śląskie)
tel. 365 68 29
kom. 504 285 341
e-mail: biuro@trofea.pl
NIP: 5730100780

Możesz skontaktować się z nami bez zobowiązań. Wszelkie dane osobowe, otrzymane informacje od Ciebie będą traktowane
jako ściśle poufne i nie będą przekazane osobom trzecim.

Wszystkie prawa zastrzeżone @ Medalierstwo.com 2017
Projekt i realizacja: Bradnet.pl