producent medali MEDALE ODLEWANE MEDALE METALOWE MEDALE AKRYLOWE MEDALE DREWNIANE

Medale drewniane

Niebanalny design jest zasługą zastosowania ciekawego – jak na taki produkt materiału. Drewniane medale stanowią nadal nietypową propozycję produktu pamiątkowego. Wykonane są zazwyczaj ze stosunkowo cienkiej sklejki drewnianej. Z reguły wykorzystujemy materiał o grubości do 6 mm. Dzięki temu produkt zachowuje estetyczny wygląd i charakterystyczną lekkość. Co do wielkości – przygotowujemy produkty w różnych wariantach wymiarowych, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Klientów. Optymalnym rozmiarem jest jednak 8 cm średnicy.

Do wykończenia tych produktów stosujemy grawerowanie. Dzięki temu możliwe jest naniesienie na powierzchnię materiału atrakcyjnej grafiki bądź interesującego napisu, upamiętniającego wydarzenie. Wyroby są nie tylko eleganckie, ale także ekologiczne. Wykonane z naturalnych surowców nie emitują do otoczenia szkodliwych substancji.

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.

Informacje kontaktowe

Biuro

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Motis
Al. Kościuszki 18/20, 42-200 Częstochowa (województwo śląskie)
tel. 365 68 29
kom. 504 285 341
e-mail: biuro@trofea.pl
NIP: 5730100780

Możesz skontaktować się z nami bez zobowiązań. Wszelkie dane osobowe, otrzymane informacje od Ciebie będą traktowane
jako ściśle poufne i nie będą przekazane osobom trzecim.

Wszystkie prawa zastrzeżone @ Medalierstwo.com 2017
Projekt i realizacja: Bradnet.pl