producent medali MEDALE ODLEWANE MEDALE METALOWE MEDALE AKRYLOWE MEDALE DREWNIANE

Medale akrylowe

Dużą dowolność w formowaniu kształtów daje akryl. Materiał nadaje się do tworzenia odlewów zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami Klientów. Wysoka plastyczność surowca pozwala na odlanie dowolnej formy, która po zastygnięciu przyjmuje trwałą postać. Gotowy produkt odznacza się z jednej strony odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zaś z drugiej – cechuje go wyjątkowa lekkość. Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia przedmiotów w dowolnym kolorze.

Jesteśmy w stanie przygotować dowolnego rodzaju grawery – zarówno w postaci napisu, jak i grafiki. To ciekawy sposób na wykończenie. Dzięki temu produkt nabiera pamiątkowego charakteru. Medale akrylowe wykonujemy zgodnie z życzeniem Klienta w określonym kształcie i kolorze. Szczególnie dużym zainteresowaniem ta forma cieszy się jako upamiętnienie wydarzeń sportowych oraz imprez dziecięcych.

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.

Informacje kontaktowe

Biuro

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Motis
Al. Kościuszki 18/20, 42-200 Częstochowa (województwo śląskie)
tel. 365 68 29
kom. 504 285 341
e-mail: biuro@trofea.pl
NIP: 5730100780

Możesz skontaktować się z nami bez zobowiązań. Wszelkie dane osobowe, otrzymane informacje od Ciebie będą traktowane
jako ściśle poufne i nie będą przekazane osobom trzecim.

Wszystkie prawa zastrzeżone @ Medalierstwo.com 2017
Projekt i realizacja: Bradnet.pl